saatekava
N, 26.04
« Aprill »
ETKNRLP
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
poll
Kas mõistad tänapäevast kunsti? (65)
jah
tunnen kunsti vastu huvi, kuid tihti ei mõista seda
hindan kunstnike jõupingutusi
moodne kunst on mulle arusaamatu
ei oska öelda
Muu variant:


Vaata tulemusi
UUT FOORUMIS
Nimede ja vôôrkeelsete sônade hääldusest (14.04.2017)
Kuulan praegu Klassikaraadiot

Fantaasia (20.09.2010)
Klassikaraadio saated

Keelekõrv (17.09.2010)
Klassikaraadio saated

Da Capo (17.09.2010)
Klassikaraadio saated

Arvo Pärt 75 (16.09.2010)
Klassikaraadio saated

pilt
 

Kontaktid

KLASSIKARAADIO KONTAKTANDMED

Tiia Teder (tiia.teder@err.ee, 611 4451)
Marge-Ly Rookäär (margely.rookaar@err.ee, 611 4483)

Karin Suur (karin.suur@err.ee, 6114121)
Kersti Inno (kersti.inno@err.ee, 611 4261)
Tiina Kuningas (tiina.kuningas@err.ee, 611 4314)
Karin Kopra (karin.kopra@err.ee, 611 4381)
Mirje Mändla (mirje.mandla@err.ee, 611 4417)
Annika Kuuda (annika.kuuda@err.ee, 611 4482)
Reet Tõllasepp (reet.tollasepp@err.ee)
Tõnis Leemets (tonis.leemets@err.ee)
Helle Paas (helle.paas@err.ee, 611 4212)
Katrin Maadik (katrin.maadik@err.ee, 611 4212)
Glori Ots (klfono@err.ee, 611 4322)
Monika Rõzov (klfono@err.ee, 611 4322)
Pille Olde (klfono@err.ee, 6114322) 

Elis Vesik (klfono@err.ee, 6114322)

Stuudio (klassika@err.ee, 611 4285)

Kui teil on ettepanekuid või kaebusi Klassikaraadio ajakirjandusliku külje asjus, võtke kõigepealt ühendust saate tegijate või Klassikaraadio toimetusega. Kui vastus ei rahulda, võite oma tähelepaneku esitada aadressil kaebusederr.ee või telefonil 611 4117.

Kaebusi ja ettepanekuid hea ajakirjandustava ja ajakirjanduseetika küsimustes võtab vastu Eesti Rahvusringhäälingu ajakirjanduseetika nõunik Tarmu Tammerk.

Postiaadress:
Tarmu Tammerk
Ajakirjanduseetika nõunik
Eesti Rahvusringhääling
Kreutzwaldi 14
10124 Tallinn